Dárkový poukaz na kurz asertivity 2021

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2021

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
02.10.–03.10.
2021

KURZ ASERTIVITY říjen

Chcete najít způsob, jak víc myslet na sebe? Přijďte se naučit asertivní techniky a pochopit, proč v některých situacích používáte pořád stejné komunikační chyby. Podíváme se taky na konflikty a emoce.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
23.10.–24.10.
2021

KURZ ASERTIVITY Říjen II.

Zazářit v říjnu klidnou silou? Přijďte si pro podporu a naučte se jednat s rozvahou a klidem, autenticky, a přitom vlídně. Naučím Vás jednoduché asertivní techniky a prozradím Vám, co všechno stojí za neúspěchem v komunikaci. Probereme konkrétní situace a dostanete ryze praktické návody.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
27.11.–28.11.
2021

KURZ ASERTIVITY Listopad

Chcete najít způsob, jak víc myslet na sebe? Přijďte se naučit asertivní techniky a pochopit, proč v některých situacích používáte pořád stejné komunikační chyby. Podíváme se taky na konflikty a emoce. Víte, kde jsou Vaše hranice? Jak vypadají? Kde začínají, a kde končí? Jak to udělat, abyste byli dobrými celníky na vlastních hranicích, a pouštěli k sobě jen ty, se kterými se cítíte v bezpečí? I to je jedno z témat, ke kterému má asertivita co říct. Protože jste to Vy, kdo vytváří zákony a pravidla pro vztahy kolem Vás.

Detail a přihláška