Dárkový poukaz na kurz asertivity 2024/2025

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2024/2025

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
01.06.–02.06.
2024

KURZ ASERTIVITY Červen 2024

Dát sebe na 1. místo tak, aby to nebylo sobecké. Být ve svých hranicích bezpečně a klidně. Ustát svoje emoce, i emoce druhých. Nenechat si líbit nic, co mi je nepříjemné. Umět si říct, co od druhých potřebuji. Sdílet s lidmi své názory, pocity, umět se domluvit. Rozeznat manipulaci a přesně vědět, jak na ni reagovat. Tím vším Vás provedu – bezpečně, hravě, stručně a efektivně.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
22.06.–23.06.
2024

KURZ ASERTIVITY Červen 2024

Možná, že Vám v některých vztazích je „těsno“ nebo nepříjemno, a Vy nevíte proč. Myslíte si, že se Vás manipulace netýká. Připadá Vám, že jste ve vztazích svobodní. Pokud to tak je, pak je to skvělé. Mnoho lidí ale až na kurzu asertivity přijde na to, že manipulace mohou vypadat i velmi nevinně. Přijďte si pro jednoduchý recept, jak manipulaci poznat a odmítnout. Tak, aby se Vám zase dobře dýchalo.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
20.07.–21.07.
2024

KURZ ASERTIVITY Červenec 2024

Co takhle zahájit léto tím, že provětráte svoje komunikační stereotypy a nahradíte je novými? Můžete se třeba přestat obhajovat, vysvětlovat, vyhýbat se konfliktům… a začít budovat skutečné sebevědomí. Tedy ono je to tak, že Vy to sebevědomí uvnitř sebe máte. Zcela jistě. A já Vám ho pomohu znovu objevit, prozkoumat a udržet. Asertivita je dobrý pomocník a já Vás naučím, jak na to jednoduše a efektivně.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
10.08.–11.08.
2024

KURZ ASERTIVITY Srpen 2024

Než skončí prázdniny, můžeme spolu ještě zamakat na Vašem sebevědomí. Rozebrat situace, které Vás trápí. Vztahy, kde to skřípe. Dám Vám jednoduché a funkční techniky, které dávají smysl, a můžete je použít v úplně běžných situacích. Společně se podíváme na to, jak sebe postavit na první místo a nevyhýbat se nepříjemnostem. Asertivita Vám pročistí hlavu. A uleví od usilovného přemýšlení jak být víc v klidu, a jak v některých situacích vyhrát 🥇 třeba i sám/sama nad sebou.

Detail a přihláška