Termíny kurzů

Sobota–Neděle
18.07.–19.07.
2020

KURZ ASERTIVITY červenec

Okurková sezóna přímo vybízí udělat si víkend pro sebe a vyřešit jednou pro vždy nepříjemné konflikty, vleklé spory, tabu. Naučím vás, jak se prosadit, jak změnit stereotypy v komunikaci, jak mluvit o nepříjemných věcěech. Společně přijdeme na to, proč si přiděláváte ve vztazích zbytečnou práci, ukážu Vám, jak vše zjednodušit a zefektivnit. A to pokud možno s úsměvem a tak, abyste druhého člověka neranili nebo si s ním nezkazili vztah.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
15.08.–16.08.
2020

KURZ ASERTIVITY srpen

Srpen je měsíc lvů, ideální čas naučit se něco z klidné lví síly. Proč lev budí respekt, když většinu času jen odpočívá? Šetří síly, a do akce jde jen tehdy, když mu to za to opravdu stojí. A tehdy to dělá velmi efektivně. Naučím vás stát si za svým (jako lev), prosadit se (jako lev), odmítnout (jako lev), být hrdý (jako lev). Do karet mi hraje to, že jsem taky lev (respektive lvice) ✌️

Detail a přihláška

Sobota–Čtvrtek
19.09.–20.08.
2020

KURZ ASERTIVITY září

Zazářit v září klidnou silou? Přijďte si pro podporu a naučte se jednat s rozvahou a klidem, autenticky, a přitom vlídně. Naučím Vás jednoduché asertiviní techniky a prozradím Vám, co všechno stojí za neúspěchem v komunikaci. Probereme konkrétní situace a dostanete ryze praktické návody.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
10.10.–11.10.
2020

KURZ ASERTIVITY říjen

Chcete najít způsob, jak víc myslet na sebe? Přijďte se naučit asertivní techniky a pochopit, proč v některých situacích používáte pořád stejné komunikační chyby. Podíváme se taky na konflikty a emoce.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
07.11.–08.11.
2020

KURZ ASERTIVITY listopad I.

Kolikrát se ještě „necháte předběhnout“? Nebo uděláte něco za druhé a pro sebe nic moc? Přijďte a společně najdeme rovnováhu mezi vašimi potřebami a potřebami druhých. Naučím Vás moderní asertivitu, která vám ušetří spoustu času a nervů.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
28.11.–29.11.
2020

KURZ ASERTIVITY listopad II.

V listopadu padá listí, a Vy můžete ze sebe nechat spadnout tíživé situace, rozhodnutí, nefunkční komunikaci. Naučím vás efektivní komunikaci bez pasivity a agrese. Rozebereme konkrétní příklady a Vy si odnese praktické rady a doporučení.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
12.12.–13.12.
2020

KURZ ASERTIVITY prosinec

Poslední možnost v tomto roce naučit se vlídně a s pochopením odmítnout, prosadit si svoje a užít si zasloužený klid. A třeba díky asertivitě zažijete skutečně klidný Advent a vánoční čas. Věnujte víkend sami sobě a svým přáním.

Detail a přihláška