Dárkový poukaz na kurz asertivity 2023/2024

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2023

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
14.10.–15.10.
2023

KURZ ASERTIVITY Říjen

Chcete najít způsob, jak víc myslet na sebe? Přijďte se naučit asertivní techniky a pochopit, proč v některých situacích používáte pořád stejné komunikační chyby. Podíváme se taky na konflikty a emoce. Ukážeme si jednoduché techniky, jak si poradit s každou manipulací. Vše učím za pomoci příkladů ze života – mého i Vašeho, tak, abyste mohli začít s asertivitou hned. Rozebereme Vaše situace, dostanete návody, o které se můžete opřít. Mým cílem je Vaše úleva.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
18.11.–19.11.
2023

KURZ ASERTIVITY Listopad 2023

Zima je skvělý čas na provětrání komunikačních stereotypů. Jednoduše je nahradíte novými – funkčními, těmi, které vedou k úlevě. Můžete se třeba přestat obhajovat, vysvětlovat, vyhýbat se konfliktům…a začít budovat skutečné sebevědomí. Tedy ono je to tak, že Vy to sebevědomí uvnitř sebe máte. Zcela jistě. A já Vám ho pomohu znovu objevit, prozkoumat a udržet. Asertivita je dobrý pomocník a já Vás naučím, jak na to jednoduše a efektivně.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
02.12.–03.12.
2023

KURZ ASERTIVITY Prosinec 2023

Venku je sychravo, tak přijďte do milé komorní atmosféry a nakopněte (jemně) své sebevědomí. Pomohu Vám pochopit, jak vzniká sebedůvěra. Dám Vám rady a konkrétní návody na to, jak poznat všudypřítomnou manipulaci a nic si z ní nedělat. Jak si budovat pozitivní přístup i k nepříjemným situacím. Jak se přestat obhajovat, vysvětlovat, vyhýbat se konfliktům. Jak být slyšet. Mým úkolem je lidem zjednodušovat život. Tak se přijďte nadechnout 🙂

Detail a přihláška