Dárkový poukaz na kurz asertivity 2021

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2021

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
15.05.–16.05.
2021

KURZ ASERTIVITY Květen II.

Zazářit v září klidnou silou? Přijďte si pro podporu a naučte se jednat s rozvahou a klidem, autenticky, a přitom vlídně. Naučím Vás jednoduché asertivní techniky a prozradím Vám, co všechno stojí za neúspěchem v komunikaci. Probereme konkrétní situace a dostanete ryze praktické návody.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
12.06.–13.06.
2021

KURZ ASERTIVITY červen

Proč je kurz dvoudenní a je třeba obětovat víkend? Zprvu se zdá, že půjde o výklad asertivity. Pak se ukáže, že každý účastník má co říct. Že to, co říká, je důležité. Nejen pro něj, ale i pro ostatní. Já osobně dovedu najít správné odpovědi právě v tom, co lidé sami říkají. Přidám pár postřehů a pohledů odjinud a ejhle! Odcházíte stejní a přece úplně jiní. A na konci každého kurzu účastnící říkají, že to bylo vlastně krátké 🙂 Věci, které dělám ráda, dělám poctivě. A asertivitu učím ráda a vím, že každá změna si vezme potřebný čas. Tak proto kurz trvá dva dny. Těším se na vás.

Detail a přihláška