Dárkový poukaz na kurz 2021

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2021

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
12.12.–13.12.
2020

KURZ ASERTIVITY Prosinec

Poslední možnost v tomto roce naučit se vlídně a s pochopením odmítnout, prosadit si svoje a užít si zasloužený klid. A třeba díky asertivitě zažijete skutečně klidný Advent a vánoční čas. Věnujte víkend sami sobě a svým přáním.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
16.01.–17.01.
2021

KURZ ASERTIVITY Leden 2021

Co takhle zahájit nový rok tím, že provětráte svoje komunikační stereotypy a nahradíte je novými? Můžete se třeba přestat obhajovat, vysvětlovat, vyhýbat se konfliktům…a začít budovat skutečné sebevědomí. Tedy ono je to tak, že Vy to sebevědomí uvnitř sebe máte. Zcela jistě. A já Vám ho pomohu znovu objevit, prozkoumat a udržet.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
06.02.–07.02.
2021

KURZ ASERTIVITY Únor 2021

Víte, kde jsou Vaše hranice? Jak vypadají? Kde začínají, a kde končí? Jak to udělat, abyste byli dobrými celníky na vlastních hranicích, a pouštěli k sobě jen ty, se kterými se cítíte v bezpečí? I to je jedno z témat, ke kterému má asertivita co říct. Protože jste to Vy, kdo vytváří zákony a pravidla pro vztahy kolem Vás.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
27.02.–28.02.
2021

KURZ ASERTIVITY Únor II. 2021

Proč máme potřebu každému vyjít vstříc, vyhovět, a zapomínáme na sebe? Proč se cítíme špatně, když bychom rádi „někoho“ odmítli? A jak pečovat o blízké vztahy, aniž bychom se museli vždy přizpůsobit? Co stojí za závislými vztahy a jak na ně? Jak nastavit ve vztahu rovnováhu? Přijďte si na kurz asertivity pro úlevu.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
20.03.–21.03.
2021

KURZ ASERTIVITY Březen 2021

Možná, že Vám v některých vztazích je „těsno“ nebo nepříjemno, a Vy nevíte proč. Myslíte si, že se Vás manipulace netýká. Připadá Vám, že jste ve vztazích svobodní. Pokud to tak je, pak je to skvělé. Mnoho lidí ale až na kurzu asertivity přijde na to, že manipulace mohou vypadat i velmi nevinně. Přijďte si pro jednoduchý recept, jak manipulaci poznat a odmítnout. Tak, aby se Vám zase dobře dýchalo.

Detail a přihláška