Termíny kurzů

Sobota–Neděle
22.08.–23.08.
2020

KURZ ASERTVITY srpen II.

Než skončí prázdniny, můžeme ještě zamakat na Vašem sebevědomí. Rozebrat situace, které Vás trápí. Vztahy, kde to skřípe. Dám Vám jednoduché a funkční techniky, které dávají smysl, a můžete je použít v úplně běžných situacích. Společně se podíváme na to, jak sebe postavit na první místo a nevyhýbat se nepříjemnostem. Asertivita Vám pročistí hlavu. A uleví od usilovného přemýšlení jak být víc v klidu, a jak v některých situacích vyhrát 🥇 třeba i sám/sama nad sebou.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
19.09.–20.09.
2020

KURZ ASERTIVITY září

Zazářit v září klidnou silou? Přijďte si pro podporu a naučte se jednat s rozvahou a klidem, autenticky, a přitom vlídně. Naučím Vás jednoduché asertiviní techniky a prozradím Vám, co všechno stojí za neúspěchem v komunikaci. Probereme konkrétní situace a dostanete ryze praktické návody.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
10.10.–11.10.
2020

KURZ ASERTIVITY říjen

Chcete najít způsob, jak víc myslet na sebe? Přijďte se naučit asertivní techniky a pochopit, proč v některých situacích používáte pořád stejné komunikační chyby. Podíváme se taky na konflikty a emoce.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
07.11.–08.11.
2020

KURZ ASERTIVITY listopad I.

Kolikrát se ještě „necháte předběhnout“? Nebo uděláte něco za druhé a pro sebe nic moc? Přijďte a společně najdeme rovnováhu mezi vašimi potřebami a potřebami druhých. Naučím Vás moderní asertivitu, která vám ušetří spoustu času a nervů.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
28.11.–29.11.
2020

KURZ ASERTIVITY listopad II.

V listopadu padá listí, a Vy můžete ze sebe nechat spadnout tíživé situace, rozhodnutí, nefunkční komunikaci. Naučím vás efektivní komunikaci bez pasivity a agrese. Rozebereme konkrétní příklady a Vy si odnese praktické rady a doporučení.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
12.12.–13.12.
2020

KURZ ASERTIVITY prosinec

Poslední možnost v tomto roce naučit se vlídně a s pochopením odmítnout, prosadit si svoje a užít si zasloužený klid. A třeba díky asertivitě zažijete skutečně klidný Advent a vánoční čas. Věnujte víkend sami sobě a svým přáním.

Detail a přihláška