Dárkový poukaz na kurz asertivity 2022

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2022

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
25.06.–26.06.
2022

KURZ ASERTIVITY Červen 2022

Proč je kurz dvoudenní? Zprvu se zdá, že půjde jen o výklad asertivity. Pak se ukáže, že každý účastník má co říct. Že to, co říká, je důležité. Nejen pro něj, ale i pro ostatní. Já osobně dovedu najít správné odpovědi právě v tom, co lidé sami říkají. Přidám pár postřehů a pohledů odjinud a ejhle! Odcházíte stejní a přece úplně jiní. A na konci každého kurzu účastnící říkají, že to bylo vlastně krátké 🙂 Věci, které dělám ráda, dělám poctivě. A asertivitu učím ráda a vím, že každá změna si vezme potřebný čas.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
09.07.–10.07.
2022

KURZ ASERTIVITY Červenec 2022

Co takhle zahájit léto tím, že provětráte svoje komunikační stereotypy a nahradíte je novými? Můžete se třeba přestat obhajovat, vysvětlovat, vyhýbat se konfliktům…a začít budovat skutečné sebevědomí. Tedy ono je to tak, že Vy to sebevědomí uvnitř sebe máte. Zcela jistě. A já Vám ho pomohu znovu objevit, prozkoumat a udržet. Asertivita je dobrý pomocník a já Vás naučím, jak na to jednoduše a efektivně.

Detail a přihláška