Termíny kurzů

Sobota–Neděle
25.01.–26.01.
2020

KURZ ASERTIVITY leden

Skvělý čas pro naplnění předsevzetí. Nastartujte nový rok jinak než obvykle. Naučím Vás asertivnímu chování, které využijete ve všech oblastech života. Stát si za svým, víc si věřit, prosadit se, porozumět si. Vše probereme pečlivě, citlivě, srozumitelně, s lehkostí, humorem a přesto až do samé podstaty.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
25.01.–24.05.
2020

DÁRKOVÝ POUKAZ na kurz

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín od ledna do května 2020. Darujte jej k narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
22.02.–23.02.
2020

KURZ ASERTIVITY únor

Únor bílý, asertivita sílí… Léty ověřená praxe. Naučím Vás asertivnímu chování, které využijete ve všech oblastech života. Stát si za svým, víc si věřit, prosadit se, porozumět si. Vše probereme pečlivě, citlivě, srozumitelně, s lehkostí, humorem a přesto až do samé podstaty.

Detail a přihláška

Sobota
07.03.
2020

Kurz zdravé komunikace: NEVERBÁLNÍ DOVEDNOSTI

Jak být asertivní i beze slov? Jak číst signály svého těla a jak je ovlivňovat? Využijte neverbální komunikaci ve svůj prospěch. Získáte zpětnou vazbu o tom, jak můžete využít své silné stránky, a rozvinout svůj neverbální potenciál.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
28.03.–29.03.
2020

KURZ ASERTIVITY březen

Březen, na kurz si vlezem. Zahajte jaro asertivně! Naučím Vás asertivnímu chování, které využijete ve všech oblastech života. Stát si za svým, víc si věřit, prosadit se, porozumět si. Vše probereme pečlivě, citlivě, srozumitelně, s lehkostí, humorem a přesto až do samé podstaty.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
25.04.–26.04.
2020

KURZ ASERTIVITY duben

Jaký duben, takový říjen, říká se. Aneb kdo se v dubnu asertivitu naučí, v říjnu sladké ovoce sklízí! Přijďte se naučit zdravému sebeprosazování, porozumět sobě i druhým lidem, ustát si svoje hranice, neutíkat před konflikty.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
23.05.–24.05.
2020

KURZ ASERTIVITY květen

Máj, lásky čas. A to i sebe-lásky. Mějte rádi sami sebe a nežijte to, co nechcete. Přijďte na kurz asertivity a objevte své hranice, naučte se jasné techniky, které Vám pomohou ustát kritiku, být k druhým otevřenější a upřímnější. To vše s lehkostí a bez manipulace.

Detail a přihláška