Dárkový poukaz na kurz asertivity 2022

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2022

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
17.09.–18.09.
2022

KURZ ASERTIVITY Září 2022

Zazářit v září klidnou silou? Přijďte si pro podporu a naučte se jednat s rozvahou a klidem, autenticky, a přitom vlídně. Naučím Vás jednoduché asertivní techniky a prozradím Vám, co všechno stojí za neúspěchem v komunikaci. Probereme konkrétní situace a dostanete ryze praktické návody. Naučíte se chránit své hranice tak, aby Vám mohlo být s druhými dobře. Ukážeme si, jak se prosadit tak, abyste z toho mohli mít jednou pro vždy dobrý pocit.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
12.11.–13.11.
2022

KURZ ASERTIVITY Listopad 2022

Chcete najít způsob, jak víc myslet na sebe? Přijďte se naučit asertivní techniky a pochopit, proč v některých situacích používáte pořád stejné komunikační chyby. Podíváme se taky na konflikty a emoce. Víte, kde jsou Vaše hranice? Jak vypadají? Kde začínají, a kde končí? Jak to udělat, abyste byli dobrými celníky na vlastních hranicích, a pouštěli k sobě jen ty, se kterými se cítíte v bezpečí? I to je jedno z témat, ke kterému má asertivita co říct. Protože jste to Vy, kdo vytváří zákony a pravidla pro vztahy kolem Vás.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
10.12.–11.12.
2022

KURZ ASERTIVITY Prosinec 2022

Co takhle zahájit zimu tím, že provětráte svoje komunikační stereotypy a nahradíte je novými? Můžete se třeba přestat obhajovat, vysvětlovat, vyhýbat se konfliktům…a začít budovat skutečné sebevědomí. Tedy ono je to tak, že Vy to sebevědomí uvnitř sebe máte. Zcela jistě. A já Vám ho pomohu znovu objevit, prozkoumat a udržet.

Detail a přihláška