Dárkový poukaz na kurz asertivity 2022

Nechte se podarovat nebo odměňte své blízké darem, který nevyjde z módy. Zážitkem, který může změnit život. Lze využít na jakýkoliv termín pro rok 2021. Darujte jej k Vánocům, narozeninám, výročí nebo jen tak, a udělejte radost.

Detail a přihláška

Individuální koučování v asertivitě 2021

Individuální výuka asertivity přímo na míru. Během 90 minut zvládneme probrat Vaše trable, najít řešení a vše si vyzkoušet. Rozhodujete se, jestli je pro Vás asertivita to pravé řešení? Chcete vědět, jak by asertivita mohla pomoci právě Vám? Váháte, zda přijít na kurz asertivity nebo zda Vaši situaci řešit psychoterapií? Nebo už jste na kurzu asertivty byl/a a chcete některá témata vyladit? Posunout dál?

Detail a přihláška

Termíny kurzů

Sobota–Neděle
11.12.–12.12.
2021

KURZ ASERTIVITY prosinec

Co takhle zahájit zimu tím, že provětráte svoje komunikační stereotypy a nahradíte je novými? Můžete se třeba přestat obhajovat, vysvětlovat, vyhýbat se konfliktům…a začít budovat skutečné sebevědomí. Tedy ono je to tak, že Vy to sebevědomí uvnitř sebe máte. Zcela jistě. A já Vám ho pomohu znovu objevit, prozkoumat a udržet.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
15.01.–16.01.
2022

KURZ ASERTIVITY Leden 2022

Nový rok, nový začátek…v komunikaci, ve vztahu, v práci, s dětmi. Naučím Vás, jak říkat věci přímo, bez vytáček, a zároveň vlídně. Jak si začít budovat své hranice a tím se chránit, protože jedině když se člověk cítí v bezpečí, může mu být dobře s druhými (i se sebou). Nahlédneme pod pokličku prožívání a naučím Vás jednoduché, snadno použitelné techniky, které budete mít vždy po ruce v každodenním životě.

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
12.02.–13.02.
2022

KURZ ASERTIVITY Únor 2022

Naučím Vás dívat se na komunikaci jako na příjemnou hru, která má svá pravidla, ve kterých není tak složité se vyznat. Když budete přesně vědět, kdy vás kdo manipuluje nebo kdy manipulujete vy (a co s tím dělat), uleví se všem, změní se vztahy a bude snazší se nadechnout. Asertivita nabízí ověřené principy, jak se postarat o vztah a lidi v něm, aniž byste se museli do nekonečna přizpůsobovat (nebo pak zbytečně vybuchnout).

Detail a přihláška

Sobota–Neděle
05.03.–06.03.
2022

KURZ ASERTIVITY Březen 2022

Možná, že Vám v některých vztazích je „těsno“ nebo nepříjemno, a Vy nevíte proč. Myslíte si, že se Vás manipulace netýká. Připadá Vám, že jste ve vztazích svobodní. Pokud to tak je, pak je to skvělé. Mnoho lidí ale až na kurzu asertivity přijde na to, že manipulace mohou vypadat i velmi nevinně. Přijďte si pro jednoduchý recept, jak manipulaci poznat a odmítnout. Tak, aby se Vám zase dobře dýchalo. Budeme se věnovat také tomu, jak se svobodně vymezit a jak se naopak prosadit, a také jak si poradit s kritikou.

Detail a přihláška